Polska - Portugalia 1:2 (Michał Żebrakowski 47' - André Vidigal 28', Tiago Dias 77')

Polska: Bartłomiej Drągowski - Piotr Kwaśniewski, Sebastian Chruściel, Ernest Dzięcioł, Kamil Pestka - Kamil Jóźwiak, Jakub Łabojko (78' Maciej Ambrosiewicz), Sebastian Milewski, Przemysław Mystkowski (61' Michał Przybylski), 10. Adam Ryczkowski (46' Paweł Mandrysz) - Artur Siemaszko (46' Michał Żebrakowski)

Michał Żebrakowski wszedł na boisko od początku drugiej połowy meczu Polska - Portugalia reprezentacji U-20 rozgrywanego w ramach turnieju Elite League, który zastąpił Turniej Czterech Narodów. Napastnik Arki krótko po wznowieniu gry pokonał bramkarza Portugalczyków. Polacy przegrywali od 28. minuty po trafieniu Andre Vidigala, a ostatecznie ulegli rywalom po golu, którego na 13 minut przed końcem zdobył Tiago Dias. W 78. minucie na boisku pojawił się były zawodnik Arki, Maciej Ambrosiewicz.

Polacy rozegrali do tej pory 5 meczów w turnieju i z dorobkiem 5 punktów zajmują 5. miejsce w tabeli. Prowadzi Anglia (10 punktów), z którą Polacy rozegrają kolejny mecz, w marcu 2018 roku.

Michał Żebrakowski rozegrał w tym sezonie 4 mecze w barwach pierwszej drużyny Arki.