Jakub Staniszewski wystąpił w reprezentacji Polski U-17 w drugim meczu eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Andorze. Środkowy pomocnik rozegrał 72 minuty, a biało-czerwoni wygrali 1:0.

Spotkanie rozgrywane w irlandzkim Cork było drugą potyczką biało-czerwonych w ramach turnieju I rundy eliminacji mistrzostw Europy U-17, które w maju 2022 r. odbędą się w Izraelu. Staniszewski został desygnowany do boju przez Dariusza Gęsiora od pierwszego gwizdka, a w 72. minucie został zmieniony przez Marcela Kalembę z 1. FSV Mainz. Polacy wygrali 1:0 po bramce Maksymiliana Dziuby z Lecha Poznań. W kolejnym starciu biało-czerwoni zmierzą się z gospodarzem turnieju, Irlandią (środa 13 października o 14:00 w Cork). Do II rundy zakwalifikują się po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy i cztery drużyny spośród zespołów z trzecich miejsc z najlepszym bilansem przeciw czołowym dwóm ze swojej grupy.

Jakubowi gratulujemy kolejnego występu w narodowych barwach i życzymy powodzenia w środę!