Kibice Arki Gdynia mają własne produkty sygnowane herbem Arki. Gasząc pragnienie wspierasz klub! W 2014 roku na sklepowe półki trafił prawdziwy hit lata - ORANŻADA "Arki Gdynia" w szklanych butelkach, w cenie zaledwie 1,1 zł + kaucja!

Na letnie upały w wybranych sklepach oranżada Arka Gdynia. Jej producentem jest firma Wody Mineralne Ostromecko, która gwarantuje produkt wysokiej jakości. Pojawiła się także woda mineralna z herbem Arki Gdynia oraz napój energetyczny!

Napoje Arki Gdynia dostępne są między innymi w następujących punktach:

-sieć sklepów Żabka

-sieć sklepów OD i DO

-sieć sklepów Sieć 34

-sieć sklepów Lewiatan

-sklep Oskar Rumia ul.Chylońska 10

-sklep Sadik-34 s.c.Gdynia ul.Chylońska 29

-sklep Tower s.c.Gdynia ul.Warszawska 70

-sklep Meta Gdynia ul. Świętojańska 96

-sklep Fighter Gdynia ul. Brzechwy 7/B

-sklep Spoż-Monopolowy Reda ul.Obwodowa 26

-pizzeria Gustoso Gdynia ul.Gradowa 1

 


 

Informacje o wcześniejszych, nie istniejących napojach:

 

Nasze dawne piwo "Władcy Północy" z 2005 roku:

 
W 2008 roku światło dzienne ujrzał pierwszy z nich - energetyk "Siła Arki Gdynia" w litrowej butelce plastikowej. Napój przypadł kibicom do gustu, stąd od początku 2009 roku był on już dostępny w poręczniejszych puszkach o pojemności 0,25l w sklepach na terenie całej Gdyni oraz miast sympatyzujących z Arką. Z początkiem wakacji w sklepach pojawiła się woda mineralna Areczka, dostępna w "wersji" zarówno gazowanej jak i niegazowanej, a na połowę lipca szacowane jest pojawienie się w sklepach długo wyczekiwanego piwa AG1929. Z pewnością nie uniknie ono porównań do poprzedniego, lecz mamy nadzieję, że jego smak, cena oraz szeroko zakrojona dystrybucja i kampania marketingowa spowoduje, iż piwo to przyjmie się wśród kibiców oraz gdyńskiej społeczności i będzie umilało kibicom ciepłe letnie wieczory oraz wszystkie imprezy i spotkania towarzyskie. Od nas samych zależy jak długo nasze produkty będą znajdować się na sklepowych półkach, więc nie pozostaje nic innego jak zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia i wzmocnić naszą mArkę. 

Woda mineralna "ARECZKA"

 

 


NAPÓJ ENERGETYCZNY "SIŁA ARKI"

    


PIWO "AG 1929"

   fot.Cygan