Kasjan Lipkowski rozegrał 60 minut w meczu towarzyskim młodzieżowej reprezentacji Polski ze Słowacją. Biało-czerwoni zremisowali 2:2.

Lipkowski został powołany do ,,młodzieżówki" przez Adama Majewskiego na pierwsze zgrupowanie pod okiem nowego trenera kadry do lat 21. W towarzyskim meczu ze Słowacją rozgrywanym w Koszycach wybiegł na murawę w podstawowym składzie, by w 60. minucie zostać zmienionym przez Maksymiliana Pingota z Lecha Poznań. Biało-czerwoni na Słowacji dwukrotnie przegrywali, ale za każdym razem udawało im się doprowadzić do remisu. Bramki dla drużyny Majewskiego zdobywali Aleksander Buksa i Kajetan Szmyt. We wtorek o 18:00 w spotkaniu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy Polacy zmierzą się w Stalowej Woli z Estonią.

Kasjanowi gratulujemy występu w barwach narodowych i życzymy powodzenia w dalszej fazie zgrupowania.