Kilka tygodni temu FC Człuchów postanowił zorganizować turniej kibiców w swoim mieście. Mimo przeciwności, które na każdym kroku stawiali miejscowi stróże prawa oraz mimo, iż kilka drużyn zaproszonych do Człuchowa z różnych powodów nie mogło przybyć, organizatorzy w 100% sprostali zadaniu! Turniej, który początkowo miał odbyć się na hali, rozegrany został w piękne sobotnie popołudnie na orliku.

Do Człuchowa ostatecznie przybyły 3 zespoły: FC Powiat Pucki, Karwiny & Wzgórze oraz Wielki Kack, które wraz z trzema zespołami gospodarzy o godzinie 13 rozpoczęły rywalizację na boisku. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Tabele tych grup wyglądały następująco:

Grupa A
1.  Karwiny & Wzgórze
2.  FCR Człuchów
3. AGJB Człuchów

Grupa B
1. AG Człuchów
2. FC Powiat Pucki
3. Wielki Kack

Po fazie grupowej po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup spotkały się w półfinale. Wart odnotowania jest również fakt, iż organizatorzy planowali rozegranie meczu o 5 miejsce, jednakże faworyt turnieju - drużyna Wielkiego Kacka nie sprostała trudom turnieju i zakończyła rywalizację na 6 miejscu.
W pierwszym półfinale zagrały zespoły Karwiny & Wzgórze i FC Powiat Pucki. Po zaciętej rywalizacji zakończonej rzutami karnymi do finału awansowali Ci pierwsi. W drugim półfinale AG Człuchów pokonał FCR Człuchów i skład finału był już znany. Gdy finaliści przygotowywali się do kończącego turniej spotkania, w meczu o 3 miejsce FCR Człuchów bez problemu pokonał FC Powiat Pucki i tym samym zakończył turniej na podium.

W finale gospodarze okazali się gościnni i przegrali z zespołem Karwiny & Wzgórze, który oprócz zwycięstwa w turnieju zgarnął również nagrodę dla najlepszego strzelca oraz bramkarza. Nagroda Fair Play padła łupem drużyny Wielkiego Kacka.

Po zawodach sportowych wszyscy przenoszą się do lokalu gdzie różnego rodzaju trunki umilają wszystkim wieczór.
Wielkie gratulację dla zwycięzców i przede wszystkim dla organizatorów za idealnie zorganizowany turniej!

JEDNA SIŁA ARKA GDYNIA!