Zapraszamy na koncert Żółto-Niebieskie Granie II.

Spotykamy się 14 grudnia o godzinie 17:00 w gościnnych progach Klubu Studenckiego „Bukszpryt” mieszczącego się przy ul. Morskiej 81-87 (Akademia Morska).

Tegoroczna edycja muzycznej odsłony naszej akcji rozpocznie się od gdyńskiego akcentu. Pierwszym wykonawcą będzie Klemens, którego wesprą Szela z Szyszką. Klemensa nie trzeba Wam przestawiać. Debiutował podczas pierwszego Żółto-Niebieskiego Grania, a w ciągu roku od tego wydarzenia zdołał wydać kilka bardzo ciekawych kawałków i nakręcić klip. Dla przypomnienia – „Kapsuła czasu”


 

Drugi wykonawca przyjedzie do nas z „miedziowego miasta” z Dolnego Śląska. Żebro KRU jest doskonale znany wielu kibicom Zagłębia Lubin, a jednocześnie znany również niektórym kibicom Arki. Bezkompromisowo, fanatycznie i kibicowsko – tak można streścić to, co usłyszycie podczas koncertu Żebra. Zapoznajcie się z próbką jego twórczości.Trzeci skład to mocna ekipa Pyrlandii znana z wydanej w zeszłym roku składanki „Definicja Kibol”. W tym roku przyjedzie do nas kilkuosobowa reprezentacja Lechitów: Bzyk, Panicz, Szafir, Bebol, Kabak i Evtis! Możecie spodziewać się potężnej dawki kibicowskiego rapu od Fanatyków Kolejorza. Dla tych, co nie znają – odsłuch całej płyty


 

Kończymy mocnym, gdyńskim, patriotycznym akcentem. United Patriots chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Będzie o Arce, będzie o Gdyni, będzie o Pomorzu, będzie rockowo, mocno, ostro i głośno. Nie napisałbym niczego nowego ponad to, co wiecie o tym składzie, więc po prostu przypomnę Wam teledysk do „Forza Arka”.


 

W programie wydarzenia mamy jeszcze kilka ciekawych przedmiotów, które będziecie mogli nabyć na aukcjach prowadzonych ze sceny, jak i niespodziankę przygotowaną przez Klemensa…

Przyjdźcie tłumnie i punktualnie, żeby nic Was nie ominęło i pamiętajcie o zabraniu ze sobą 15 złotych, abyście mogli przekroczyć progi Bukszprytu. Do zobaczenia!