Ekstraklasa 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Jagiellonia Białystok 34 65 (77-44)
2. Śląsk Wrocław 34 63 (50-31)
3. Legia Warszawa 34 59 (50-38)
4. Pogoń Szczecin 34 55 (59-38)
5. Górnik Zabrze 34 53 (45-41)
6. Lech Poznań 34 53 (47-41)
7. Raków Częstochowa 34 52 (54-39)
8. Zagłębie Lubin 34 47 (43-50)
9. Widzew Łódź 34 46 (45-46)
10. Piast Gliwice 34 43 (37-34)
11. Stal Mielec 34 43 (42-48)
12. Puszcza Niepołomice 34 40 (39-49)
13. Cracovia 34 39 (45-46)
14. Korona Kielce 34 38 (40-44)
15. Radomiak Radom 34 38 (41-58)
16. Warta Poznań 34 37 (33-43)
17. Ruch Chorzów 34 32 (40-55)
18. Łódzki KS 34 23 (33-75)

Statystyki

19 Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
16 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
13 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
13 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
12 Efthymios Kolouris (Pogoń Szczecin)
12 Dawid Kurminowski (Zagłębie Lubin)
12 Afimico Pululu (Jagiellonia Białystok)
11 Mikael Ishak (Lech Poznań)
12 Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok)
11 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
10 Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin)
9 Maciej Domański (Stal Mielec)
9 Jorge Felix (Piast Gliwice)
9 Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław)
7 Benjamin Källman (Cracovia)
7 Rafał Wolski (Radomiak Radom)
13 Josue Pesqueira (Legia Warszawa)
11 Artur Crăciun (Puszcza Niepołomice)
11 Patryk Dziczek (Piast Gliwice)
11 Yoav Hofmayster (Korona Kielce)
11 Peter Pokorny (Śląsk Wrocław)
11 Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)
11 Raphael Rossi (Radomiak Radom)
10 Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice)

I liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Lechia Gdańsk 34 68 (60-34)
2. Arka Gdynia 36 65 (57-38)
3. GKS Katowice 34 64 (68-34)
4. Motor Lublin 35 59 (51-43)
5. Górnik Łęczna 34 55 (35-29)
6. Odra Opole 34 52 (44-36)
7. Wisła Płock 34 51 (46-46)
8. Miedź Legnica 34 51 (52-36)
9. GKS Tychy 34 51 (43-47)
10. Wisła Kraków 34 50 (62-50)
11. Stal Rzeszów 34 48 (53-60)
12. Chrobry Głogów 34 42 (35-49)
13. Znicz Pruszków 34 42 (34-44)
14. KS Nieciecza 34 40 (55-52)
15. Polonia Warszawa 34 35 (41-50)
16. Resovia Rzeszów 34 34 (39-60)
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 23 (26-59)
18. Zagłębie Sosnowiec 33 15 (21-55)

Statystyki

22 Ángel Rodado (Wisła Kraków)
16 Karol Czubak (Arka Gdynia)
15 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
15 Łukasz Sekulski (Wisła Płock)
13 Sebastian Bergier (GKS Katowice)
12 Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)
11 Piotr Ceglarz (Motor Lublin)
11 Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów)
10 Camilo Mena (Lechia Gdańsk)
9 Antoni Kozubal (GKS Katowice)
8 Andreja Prokić (Stal Rzeszów)
7 Michał Bajdur (Polonia Warszawa)
7 Adrian Błąd (GKS Katowice)
7 Borja Galán (Odra Opole)
7 Sebastien Thill (Stal Rzeszów)
7 Marcin Wasielewski (GKS Katowice)
16 Jakub Budnicki (GKS Tychy)
14 Nemanja Nedić (GKS Tychy)
14 Adrian Purzycki (Odra Opole)
13 Daniel Mikołajewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
13 Jurij Tkaczuk (Znicz Pruszków)
12 Dawid Czapliński (Odra Opole)
12 Rafał Mikulec (Resovia Rzeszów)
12 Iwan Żelizko (Lechia Gdańsk)

II liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Pogoń Siedlce 34 58 (57-45)
2. Kotwica Kołobrzeg 34 56 (61-45)
3. KKS Kalisz 34 55 (48-32)
4. Stal Stalowa Wola 34 54 (44-38)
5. Chojniczanka Chojnice 34 54 (49-44)
6. Polonia Bytom 34 53 (56-48)
7. Radunia Stężyca 34 50 (48-45)
8. Hutnik Kraków 34 49 (47-43)
9. Zagłębie II Lubin 34 46 (48-47)
10. ŁKS II Łódź 34 45 (46-48)
11. GKS Jastrzębie 34 43 (43-48)
12. Wisła Puławy 34 41 (48-50)
13. Olimpia Elbląg 34 40 (35-46)
14. Olimpia Grudziądz 34 40 (35-42)
15. Skra Częstochowa 34 40 (40-43)
16. Lech II Poznań 34 39 (34-50)
17. Sandecja Nowy Sącz 34 35 (35-48)
18. Stomil Olsztyn 34 34 (30-42)

Statystyki

23 Jonathan Junior (Kotwica Kołobrzeg)
21 Hubert Sobol (KKS Kalisz)
17 Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce)
16 Mateusz Kuzimski (Radunia Stężyca)
12 Michał Bednarski (GKS Jastrzębie)
11 Deniss Rakels (Hutnik Kraków)
10 Dawid Wolny (Polonia Bytom)
9 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
8 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
8 Łukasz Kosakiewicz (Kotwica Kołobrzeg)
8 Damian Szuprytowski (Pogoń Siedlce)
7 Bartosz Boruń (GKS Jastrzębie)
7 Paweł Kruszelnicki (Zagłębie II Lubin)
6 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
6 Nestor Gordillo (KKS Kalisz)
6 Olaf Nowak (Kotwica Kołobrzeg)
18 Przemysław Skałecki (Wisła Puławy)
14 Igor Kośmicki (Stomil Olsztyn)
13 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
13 Łukasz Wiech (Wisła Puławy)
12 Miłosz Drąg (Hutnik Kraków)
12 João Luís Guilherme (GKS Jastrzębie)
12 Bartłomiej Kasprzak (Radunia Stężyca)
12 Bartosz Kieliba (KKS Kalisz)

III liga, gr. I 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 33 73 (103-32)
2. Unia Skierniewice 33 65 (78-43)
3. Legia II Warszawa 33 65 (68-37)
4. GKS Bełchatów 33 53 (55-47)
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 33 53 (66-49)
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 33 53 (65-48)
7. Pelikan Łowicz 33 52 (51-38)
8. Broń Radom 33 47 (37-41)
9. ŁKS Łomża 33 45 (49-51)
10. Warta Sieradz 33 44 (43-46)
11. Victoria Sulejówek 33 41 (39-45)
12. GKS Wikielec 33 40 (30-46)
13. Mławianka Mława 33 39 (41-50)
14. Jagiellonia II Białystok 33 39 (46-57)
15. Olimpia Zambrów 33 37 (47-48)
16. Concordia Elbląg 33 30 (37-91)
17. Legionovia Legionowo 33 26 (39-69)
18. Pilica Białobrzegi 33 19 (30-86)

Statystyki

26 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
24 Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
21 Szymon Sołtysiński (Pelikan Łowicz)
20 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
19 Ołeksij Zinkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
16 Arkadiusz Ciach (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
13 Adam Ryczkowski (Legia II Warszawa)
11 Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów)
19 Jakub Apolinarski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
12 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
10 Ołeksij Zinkiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
9 Patryk Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
9 Siergiej Napołow (GKS Bełchatów)
9 Nikodem Niski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
7 Szymon Łapiński (Unia Skierniewice)
7 Jakub Piela (Warta Sieradz)
12 Krystian Adamiak (Warta Sieradz)
12 Dorian Buczek (Broń Radom)
12 Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek)
11 Piotr Kacperek (GKS Wikielec)
11 Kacper Kacprzycki (Pilica Białobrzegi)
11 Patryk Walasek (Pilica Białobrzegi)
11 Grzegorz Wojdyga (Legionovia Legionowo)
10 Ivan Hurenko (Mławianka Mława)

III liga, gr. II 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Świt Skolwin 34 85 (75-17)
2. Elana Toruń 34 71 (56-21)
3. Unia Swarzędz 34 63 (66-46)
4. Zawisza Bydgoszcz 34 58 (73-38)
5. Błękitni Stargard 34 55 (80-62)
6. Noteć Czarnków 34 50 (73-63)
7. Polonia Środa Wielkopolska 34 50 (55-61)
8. Gedania Gdańsk 34 50 (58-56)
9. Pogoń II Szczecin 34 49 (63-60)
10. Pogoń Nowe Skalmierzyce 34 49 (55-50)
11. Sokół Kleczew 34 48 (59-65)
12. Flota Świnoujście 34 46 (45-60)
13. Vineta Wolin 34 45 (42-66)
14. Cartusia Kartuzy 34 44 (61-52)
15. GOSRiT Luzino 34 34 (48-70)
16. Stolem Gniewino 34 33 (34-58)
17. Unia Solec Kujawski 34 25 (40-80)
18. KP Starogard Gdański 34 13 (40-98)

Statystyki

32 Wiktor Kacprzak (Noteć Czarnków)
25 Michał Marczak (Błękitni Stargard)
22 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
20 Daniel Kaczmarek (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
17 Patryk Palat (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
15 Grzegorz Aftyka (Błękitni Stargard)
15 Damian Niedojad (Błękitni Stargard)
15 Filip Sosnowski (Gedania Gdańsk)
13 Szymon Piekarski (Noteć Czarnków)
11 Jakub Giełda (Polonia Środa Wielkopolska)
10 Adam Ładziak (Świt Skolwin)
7 Kamil Jakubczyk (Pogoń II Szczecin)
7 Łukasz Spławski (Unia Swarzędz)
7 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
7 Michał Zimmer (Sokół Kleczew)
6 Jędrzej Drame (Polonia Środa Wielkopolska)
12 Daniel Górski (KP Starogard Gdański)
12 Fabian Lengiewicz (Stolem Gniewino)
12 Kacper Pinkowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
12 Kamil Piskorski (Elana Toruń)
11 Kevin Chinedu (Polonia Środa Wielkopolska)
11 Jędrzej Góral (Pogoń II Szczecin)
11 Julian Kamiński (Błękitni Stargard)
11 Szymon Kurczak (Vineta Wolin)

III liga, gr. III 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Rekord Bielsko-Biała 34 75 (84-37)
2. Śląsk II Wrocław 34 73 (76-32)
3. MKS Kluczbork 34 60 (55-38)
4. Górnik Polkowice 34 56 (56-49)
5. Pniówek Pawłowice Śląskie 34 55 (59-51)
6. LKS Goczałkowice-Zdrój 34 47 (50-38)
7. Górnik II Zabrze 34 47 (54-54)
8. Ślęza Wrocław 34 45 (60-62)
9. Stilon Gorzów Wielkopolski 34 45 (51-49)
10. Lechia Zielona Góra 34 43 (47-57)
11. Carina Gubin 34 42 (48-55)
12. Karkonosze Jelenia Góra 34 41 (41-53)
13. Odra Bytom Odrzański 34 41 (39-42)
14. Unia Turza Śląska 34 41 (50-56)
15. Warta Gorzów 34 39 (42-58)
16. Gwarek Tarnowskie Góry 34 33 (44-58)
17. Raków II Częstochowa 34 32 (43-66)
18. LZS Starowice Dolne 34 23 (36-80)

Statystyki

31 Daniel Świderski (Rekord Bielsko-Biała)
21 Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie)
19 Jakub Lutostański (Śląsk II Wrocław)
15 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
14 Krzysztof Kiklaisz (LKS Goczałkowice-Zdrój)
12 Mateusz Kaczor (Stilon Gorzów Wielkopolski)
12 Michał Nagrodzki (LKS Goczałkowice-Zdrój)
11 Robert Pisarczuk (Ślęza Wrocław)
17 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
10 Jakub Lizakowski (Śląsk II Wrocław)
10 Krzysztof Napora (MKS Kluczbork)
8 Michał Gałecki (Unia Turza Śląska)
8 Miłosz Kurowski (Śląsk II Wrocław)
8 Adrian Łuszkiewicz (Stilon Gorzów Wielkopolski)
8 Mikołaj Wawrzyniak (Ślęza Wrocław)
7 Filip Waluś (Rekord Bielsko-Biała)
13 Adrian Bielawski (Warta Gorzów)
12 Kacper Chmielewski (Karkonosze Jelenia Góra)
12 Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice)
12 Piotr Majerczyk (Warta Gorzów)
12 Adrian Marchel (Warta Gorzów)
12 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
11 Przemysław Kocot (Karkonosze Jelenia Góra)
11 Paweł Niemienionek (Karkonosze Jelenia Góra)

III liga, gr. IV 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Wieczysta Kraków 34 78 (99-35)
2. Siarka Tarnobrzeg 34 70 (70-30)
3. Star Starachowice 34 66 (52-27)
4. Avia Świdnik 34 57 (60-41)
5. Wiślanie Jaśkowice 34 54 (56-40)
6. Podlasie Biała Podlaska 34 54 (47-35)
7. Chełmianka Chełm 34 51 (61-58)
8. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 49 (48-44)
9. Czarni Połaniec 34 48 (58-54)
10. Garbarnia Kraków 34 46 (49-58)
11. Wisłoka Dębica 34 45 (41-53)
12. Świdniczanka Świdnik 34 44 (43-47)
13. KS Wiązownica 34 43 (55-73)
14. Podhale Nowy Targ 34 39 (38-40)
15. Unia Tarnów 34 36 (51-66)
16. Karpaty Krosno 34 25 (26-67)
17. Orlęta Radzyń Podlaski 34 24 (32-61)
18. Sokół Sieniawa 34 23 (38-95)

Statystyki

20 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
19 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
14 Krystian Mroczek (Chełmianka Chełm)
14 Manuel Torres (Wieczysta Kraków)
13 Michał Fidziukiewicz (Wieczysta Kraków)
13 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
13 Sebastian Kwaczreliszwili (Sokół Sieniawa)
12 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
13 Rafał Pietrzak (Wieczysta Kraków)
11 Karol Danielak (Wieczysta Kraków)
10 Paweł Łysiak (Wieczysta Kraków)
9 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
7 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
7 Dawid Lisowski (Siarka Tarnobrzeg)
7 Patryk Małecki (Avia Świdnik)
7 Patryk Serafin (KS Wiązownica)
13 Dominik Cabała (Wisłoka Dębica)
13 Michał Czekaj (Garbarnia Kraków)
13 Patryk Kapuściński (Podlasie Biała Podlaska)
12 Michał Koźlik (Świdniczanka Świdnik)
12 Michał Nawrot (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
12 Paweł Ofiara (Chełmianka Chełm)
12 Michał Stasz (Karpaty Krosno)
11 Damian Bawor (Czarni Połaniec)

IV liga pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Gryf Słupsk 33 81 (90-36)
2. Jaguar Gdańsk 33 79 (97-41)
3. Grom Nowy Staw 33 69 (77-38)
4. Bałtyk Gdynia 33 67 (83-48)
5. Pomezania Malbork 33 56 (77-45)
6. Gryf Wejherowo 33 54 (79-58)
7. Chojniczanka II Chojnice 33 54 (77-64)
8. Anioły Garczegorze 33 45 (58-53)
9. Supra Kwidzyn 33 44 (42-64)
10. Radunia II Stężyca 33 40 (59-70)
11. Pogoń Lębork 33 40 (57-57)
12. Sparta Sycewice 33 38 (56-69)
13. Powiśle Dzierzgoń 33 37 (43-61)
14. MKS Władysławowo 33 36 (58-78)
15. Arka II Gdynia 33 29 (57-67)
16. Gedania II Gdańsk 33 25 (48-87)
17. AS Kolbudy 33 20 (28-91)
18. Start Miastko 33 19 (42-101)

Statystyki

32 Mateusz Borowski (Grom Nowy Staw)
27 Dominik Klecha (MKS Władysławowo)
25 Krzysztof Idzi (Gryf Wejherowo)
22 Wadym Kukuruza (Arka II Gdynia)
18 Igor Jankowski (Bałtyk Gdynia )
16 Michał Choszcz (Anioły Garczegorze)
16 Paweł Czychowski (Jaguar Gdańsk)
16 Tomasz Grabowski (Pomezania Malbork)
14 Cezary Gołubiński (MKS Władysławowo)
13 Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo)
12 Maciej Gregorek (Anioły Garczegorze)
11 Igor Bogdański (Gedania II Gdańsk)
11 Jakub Jędrzejewski (Supra Kwidzyn)
11 Dawid Więckowski (Gryf Słupsk)
10 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
10 Maciej Pietrzyk (Powiśle Dzierzgoń)

IV liga kujawsko-pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Chemik Bydgoszcz 0 0 (0-0)
2. Chełminianka Chełmno 0 0 (0-0)
3. Cuiavia Inowrocław 0 0 (0-0)
4. Kujawianka Izbica Kujawska 0 0 (0-0)
5. Lech Rypin 0 0 (0-0)
6. Lider Włocławek 0 0 (0-0)
7. Noteć Łabiszyn 0 0 (0-0)
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 0 (0-0)
9. Pogoń Mogilno 0 0 (0-0)
10. Polonia Bydgoszcz 0 0 (0-0)
11. Pomorzanin Serock 0 0 (0-0)
12. Pomorzanin Toruń 0 0 (0-0)
13. Sparta Brodnica 0 0 (0-0)
14. Start Pruszcz 0 0 (0-0)
15. Tłuchovia Tłuchowo 0 0 (0-0)
16. Unia Wąbrzeźno 0 0 (0-0)
17. Wda Świecie 0 0 (0-0)
18. Łokietek Brześć Kujawski 0 0 (0-0)

Statystyki

1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Filip Marchwiński (Lech Poznań)
1 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
1 Przemysław Stolc (Arka Gdynia)
1 Karol Czubak (Arka Gdynia)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Dino Hotić (Lech Poznań)
1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kacper Skóra (Arka Gdynia)
1 Michał Bedronka (Polonia Bytom)
1 Barry Douglas (Lech Poznań)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Jesper Karlström (Lech Poznań)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)
1 Marcel Predenkiewicz (Arka Gdynia)
1 Jakub Wilczyński (Arka Gdynia)

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975